Ürün Detayı

SL2600

Ürün Kodu: SL2600

MOTOTRBO SL2600

DMR EL TELSİZİ

Artık işiniz tarzınızdan ödün vermeden anında, iki yönlü telsiz iletişimi gücüne sahip olabilir.

İnce, hafif tasarımı ile MOTOTRBO SL2600 taşınabilir iki yönlü telsiz, şık ve mütevazidir. Profesyonel kıyafetlere sorunsuz bir şekilde uyum sağlayarak serbestçe hareket etmenize olanak tanır. Aynı zamanda dayanıklıdır ve uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır.

Bir bakışta edineceğiniz bilgiler ile birlikte önemli telsiz işlevlerine hızlı erişim sağlayın. Bluetooth® kulaklıklarına ve sensörlerine ihtiyatlı bir şekilde bağlanın. Kablosuz yazılım güncellemeleri için Wi-Fi ağlarına erişin. Ve SL2600'ü hem veri hem de sesi destekleyen kanal sistemlerinde kullanın.

 

Özellikler

Tarzınıza Uyar
SL2600 taşınabilir çift yönlü telsiz, konvansiyonel bir telsizin hantal görünümü ve hissi olmadan anında iletişim sağlar. Sadece 23 mm kalınlığı ile elinize kolayca sığar veya ceket veya pantolon cebinizde ihtiyatlı bir şekilde saklayabilirsiniz. SL2600 yalnızca 190 g (6.7oz) ağırlığındadır, böylece serbestçe ve rahatça hareket edebilirsiniz. Zarif ve çekici görünümü ile iş kıyafetlerine uyum sağlar ve profesyonel görünümünüzü geliştirir.

 

Kablosuz Güncellemeler
Yerleşik kablosuz bağlantı özelliği ile SL2600 kablosuz güncellenebilir. Cihazları tek tek programlamak yerine BT yöneticileri, tüm filoya güncellemeleri göndererek önemli zaman tasarrufu sağlayabilir.

 

İhtiyatlı Verimlilik
Cihazınıza değil, müşterilerinize odaklanın. Sanal bir tuş takımı ve ekran ile SL2600, işlevler arasında dolaşmada ve bilgi bir bakışta toplamada hızlı ve kolay bir yol sağlar.

 

Daha Fazlası İçin Hazır
SL2600, tek alanlar artı IP Site Connect için geleneksel operasyonları destekler, böylece birden fazla konumu tek bir ağa bağlayabilirsiniz. Ayrıca, MOTOTRBO trankının verimli kanal ve spektrum kullanımı sayesinde yüksek çağrı kapasitesi için Capacity Plus'a kadar ölçeklendirme yapabilirsiniz.

 

Eller Serbest Konuşun
Akıllı, organize bir görünüm sağlayın. SL2600, Bluetooth® kulaklıklar ve sensörler gibi kablosuz aksesuarlarla bağlanır ve bu, telsizinizi görünmez kılar, fakat telsiniz ile temasınız devam eder.