Ürün Detayı

DP1400

Ürün Kodu: DP1400

MOTOTRBO DP1400 DMR EL TELSİZİ

​Basit ve uygun fiyatlı, DP1400 taşınabilir iki yönlü analog / dijital telsiz, iş gücünüze verimli bir şekilde bağlanır ve işinizle beraber büyüme esnekliği sunar. En iyi çift yönlü telsiz işlevselliğini en yeni analog ve dijital teknolojiyle birleştiren DP1400, bağlantıda kalmak isteyen günlük kullanıcılar için mükemmeldir. MOTOTRBO telsiz ailesiyle tamamen uyumlu olan DP1400, üstün ses kalitesi, olağanüstü kapsama alanı, uzun ömürlü pil ömrüne ve daha fazlasına sahiptir.

Hazır olduğunuzda, temiz ve net dijital sesli iletişim yolu ile günümüz mükemmel sesli iletişim olanağını sunan sadece analog DP1400 modelini de seçebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan basit bir yazılım güncellemesi.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, DP1400, iş ekiplerinin işi doğru bir şekilde yapması için bağlanmalarını, koordine olmalarını ve iş birliği yapmalarına yardımcı basit, güvenilir ve uygun maliyetli bir iletişim çözümü sunar. Sizin için doğru olan kolay kullanımlı sesli iletişimle operasyonunuzun verimliliğini artırın.

Özellikler

Analog / Dijital- Daha iyi ses kalitesi, daha iyi menzil ve daha iyi pil ömrü de dahil olmak üzere dijitalin tüm avantajlarından yararlanın, aynı zaman mevcut radyo filosuyla uyumluluğu da koruyun. Kendi hızınızda en yeni teknolojiye geçme özgürlüğü.

 

İletim Kesme Özelliği (yalnızca şifre çözme)- Denetleyicinin DP1400 kullanıcısının kritik iletişimi tam olarak ihtiyaç olduğunda ve ihtiyaç olduğu yerde alacak şekilde kesmesini sağlar.

 

Telsiz Yönetim Yazılım Paketi ile Uyumlu- Telsiz Yönetimi aracıyla telsizlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde programlayın. Telsizler, standart hale getirilmiş bir şablonda gruplar halinde programlanabilir ve bu, hatasız sonuçlar ve optimize edilmiş performans sağlar.

 

Çift Kapasiteli Doğrudan Mod - Tekrarlayıcıya ihtiyaç duymadan 12.5 kHz kanalınızın kapasitesini iki katına çıkarmak için 2 yuvalı TDMA DMR standardının gücünden yararlanın.

 

IP54 Sınır Değerli- Toz geçirmez ve sıçramaya karşı dayanıklıdır, bu nedenle zorlu ortamlarda güvenle çalışabilirsiniz.

 

Frekans aralığı : VHF (136-174 MHz); UHF (403-470 MHz)

Güç : Güç kaynağı- 7.5V (Nominal)

Pil ömrü :  (05 05 90 görev döngüsüne göre)

NiMH (1400mAh) Pil

Analog 9 saat Dijital: 11.5 saat

 

Li-Ion İnce (1600 mAH) Pil

Analog: 10,5 saat Dijital: 13.5 saat

 

Yüksek Kapasite Li-Ion (2200 mAH) Pil

Analog: 14.5 saat Dijital: 18.5 saat

Ses girişi : 0.5 W (Dahili