Ürün Detayı

MOTOTRBO IP SITE CONNECT

Ürün Kodu: MOTOTRBO IP SITE CONNECT

MOTOTRBO IP SITE CONNECT

IP Site Connect dijital çözümü, nerede olursanız olun MOTOTRBO iletişim sisteminizin kapsamını genişletmek için İnternet'i kullanır. Şehir, eyalet veya ülke genelinde coğrafi olarak dağınık konumlar arasında kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Geniş kapsama alanı oluşturabilir ve manuel müdahale olmadan otomatik olarak bir kapsama alanından diğerine dolaşabilirsiniz. Ya da fiziksel engeller barındıran yüksek katlı bir bina gibi tek bir alanda kapsama alanını genişletebilirsiniz. IP Site Connect, iş gücünüzün ses ve veri iletişim yeteneğini, daha önce iki yönlü telsizin elde ettiği düzeylerin ötesinde artırmanızı sağlar. Bu, çarpıcı bir şekilde geliştirilmiş müşteri hizmetleri ve artan verimlilik anlamına gelir.

 

Genel Bakış

Geniş Alan Kapsama

Standart bir IP ağı kullanarak 15'e kadar alana bağlanabilir. Alanlar, farklı eyaletlerde veya hatta farklı ülkelerde geniş bir şekilde ayrılmış olabilir ve bu, tüm iş gücünüzü bağlantıda tutmak için sınırlar ötesinde iletişim kurmanızı sağlar.

Maliyet Etkin Dağıtım

İletişimler alan tekrarlayıcıları tarafından koordine edildiğinden, sistem denetleyicisi gibi ek altyapılar satın almaya gerektirmez. Ve her alanda tek bir telsiz kanalına erişmeniz yeterlidir.

Tam Ses ve Veri Desteği

Her alan, ses ve veriyi destekler ve kapsamlı geliştirici topluluğumuz tarafından sunulanUygulamalar ile donatılabilir.

Kolay Bakım, Yükseltme ve Genişletme

Birlikte verilen RDAC aracı (Tekrarlayıcı Tanılama ve Kontrolü) sayesinde bakım, yükseltme ve yapılandırma için tüm alanlara uzaktan erişebilirsiniz. Yeni bir alan eklemek kolaydır ve tek yapmanız gereken IP ağındaki yeni tekrarlayıcıyı teçhiz etmektir.

Kontrollü Geçiş

IP Site Connect, geleneksel tek alanlı bir telsiz sisteminden yapılan kolay bir yükseltmedir ve işiniz büyüdükçe, IP Site Connect'ten Linked Capacity Plus veya Connect Plus gibi MOTOTRBO trank çözüme yükseltme yapmak kolaydır. Yatırımınız güvendedir.