Ürün Detayı

SL1600

Ürün Kodu: SL1600

MOTOTRBO SL1600

ULTRA-İNCE DMR EL TELSİZİ

Son derece ince ve sağlam bir profile sahip MOTOTRBO™ SL1600, mobil, günlük kullanıcılar güvenilir bas-konuş iletişimi sağlar. İster sahada ister ofiste çalışıyor olun SL1600, verimli bir şekilde bağlantıda kalmanızı sağlayacak cesur bir tasarıma sahiptir.

 

Sadece 22 mm kalınlıkta olan SL1600, ultra taşınabilirdir. Kısa anteni, kavisli kenarları ve sağlam çerçevesi, SL1600'ü mükemmel bir iş ortağı yapmaktadır. Çıkıntı veya şişkinlik yapmadan cepte veya çantada kolayca taşınabilir.

 

Kolay ve sezgisel kullanım için tasarlanmış olan SL1600, yandan ses kontrolü, özel güç düğmesi, çıkıntılı bas-konuş düğmesi ve hızlı tek elle erişime olanak tanıyan üst geçişli kanal anahtarına sahiptir. Kanal "hızlı geçiş" özelliği, kullanıcıların bir seferde 10 kanal arasında gezinmesini sağlar.

 

SL1600, performans ve kullanım kolaylığı için en son teknoloji ile donatılmıştır. Kırılmaz Aktif Görüntüleme ekranı, telsiz bilgilerini iletmek üzere telsiz kasasının arkasında bir matris LED kullanır ve pil ömrünü korumak için kullanılmadığında kapanır. SL1600, gelişmiş bir telsiz tasarımı olan Range Max teknolojisine ve ince bir profil ve uzun pil ömrü sağlarken gelişmiş bir aralık sunan patentli bir antene sahiptir

 

SL1600, uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir. Toz ve su direncinde IP54 derecesinde olan telsiz, zorlu ortamlarda bile kullanılabilir. Bu telsiz, birçok düşme ve devrilmeye dayanıklıdır. Telsizin kabul edilmeden önce simüle 5 yıllık zorlu hizmet koşullarında test edildiği Motorola'nın zorlu Hızlandırılmış Yaşam Testinde de sağlamlığı kanıtlanmıştır.

 

Özellikler

Çok İnce

Sadece 22 mm kalınlıkta olan SL1600, taşınabilirliği yeniden tanımlamaktadır. Çıkıntı veya şişkinlik yapmadan cepte veya çantada kolayca taşınabilir.

Basit Çalışma

SL1600, ayrı bir güç düğmesi, üst kanal değiştirme düğmesi, yan ses kontrolü düğmeleri ve tek elle telsiz kullanımını destekleyen çıkıntılı bas-konuş düğmesine sahiptir.

Çift Kapasiteli Doğrudan Mod

Tekrarlayıcıya ihtiyaç duymadan 12.5 kHz kanalınızın kapasitesini iki katına çıkarmak için 2 yuvalı TDMA DMR standardının gücünden yararlanın.

Sesli Duyuru

Sesli komutlar, telsizinizdeki işlemleri onaylar ve gözünüzü işinizden ayırmamamızı sağlar.

Mikro USB Bağlantısı

Verimli şarj ve kolay programlama.

Aktif Görüntüleme Ekranı

Kırılmaya dayanıklı Aktif Görüntüleme ekranı, gündüz ve gece ortamlarında kanal, telsiz ve ses bilgisini keskin bir şekilde iletmek için gizli bir LED aydınlatması kullanır.

Analog / Dijital

SL1600, ayrı bir güç düğmesi, üst kanal değiştirme düğmesi, yan ses kontrolü düğmeleri ve tek elle telsiz kullanımını destekleyen çıkıntılı bas-konuş düğmesine sahiptir.

IP54 Sınır Değerli

Dayanıklı ve güvenilir SL1600, zorlu ortamlarda kullanılmak üzere sıçramaya ve toza dayanıklıdır.

Aralık Maksimum Alıcısı

Gelişmiş telsiz tasarımı ve ince bir profil ve uzun pil ömrü sağlarken gelişmiş bir aralık sunan patentli bir antene sahiptir.

Kapsamlı aksesuar portföyü

Yenilikçi taşıma seçenekleri, kulaklıklar ve şarj istasyonları, SL1600 telsizinizden maksimum verim almanızı sağlar.

 

 

Performans Özellikleri

Standart pil kimyası tipi

Lityum İyon

Tekrarlayıcı kapasiteli

Evet

Güç

1W (Minimum), 2W (Maksimum, Analog), 3W (Maksimum, Dijital)

Pil ömrü (05 05 90 görev döngüsüne göre)

Analog 11,8 saat, Dijital 14 saat

Frekans aralığı

VHF - 136 - 174 MHz;

UHF - 403 - 470 MHz

Güç

3.7V (Nominal)

Frekans bandı

VHF, UHF