Ürün Detayı

SLR8000

Ürün Kodu: SLR8000

MOTOTRBO SLR8000 DMR RÖLE

Kuruluşunuz genelinde daha iyi güvenlik ve verimlilik sağlamak için herkesi ve her şeyi birbirine bağlayan güvenilir ses ve veri iletişimlerine ihtiyacınız vardır. MOTOTRBO SLR 8000 Tekrarlayıcı, iş yeriniz için optimize edilmiş yüksek performanslı, yüksek güvenilirlikte çift yönlü telsiz hizmeti sunar. Küçük çerçevesi ve yüksek güvenilirliği ile düşük sahip olma maliyet sağlamak üzere tasarlanmıştır. Teknolojide büyük bir sıçrama ile yeni nesil tekrarlayıcıları temsil eder.

Çok yönlü ve güçlü olan MOTOTRBO, en iyi iki yönlü telsiz işlevselliğini en yeni dijital teknolojiyle birleştirmektedir. Ses ve verileri sorunsuz bir şekilde entegre eder, kullanımı kolay gelişmiş özellikler sunar ve sahadan fabrikaya kadar iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasite artışı sağlar.

Gerek tek bölgeli konvansiyonel bir sistemin basitliğine gerekse Capacity Plus, Capacity Max veya Connect Plus'ın güçlü yönlendirme yeteneklerine ihtiyacınız olsun, SLR 8000, iş gücünüze dijital çift yönlü telsizin gücünü sunar.

 

Özellikler

Yeni nesil MOTOTRBO Tekrarlayıcı

SLR 8000, tasarım ve teknolojide kaydedilen büyük bir sıçramayı temsil etmektedir. Bol miktarda saha deneyimi, müşteri geri bildirimi ve teknolojik yenilikçiliğine dayanan ürün, işletmenizin iki yönlü telsiz sistemi için üstün performans ve güvenilirlik sunar. Etkili bir modüler tasarımdan esnek kurulum seçeneklerine kadar SLR 8000, gerçekten tekrarlayıcıların yeni neslidir.

Yüksek Güvenilirlik

SLR 8000, sürekli 100W iletim gücünde dahi 24 saat güvenilir çalışma sunar. Yüksek kaliteli tasarımı, Motorola'nın Hızlandırılmış Yaşam Testi (ALT) programıyla doğrulanmış olup sıkı kalite kriterlerine uygundur. Ürün, yüksek hassasiyet ve gelişmiş gürültü engelleyici özellikleri ile yeni nesil bir alıcı tasarımına sahiptir, bu nedenle en kötü koşullarda bile net ses kalitesinden emin olabilirsiniz.

Yüksek Performans

100W verici çıkışı ve yüksek hassasiyetli alıcı girişi ile SLR 8000, muazzam bir alana telsiz yayını sağlar. Verimli modüler tasarımı, sadece 2U raf alanı gerektirir ve çok düşük bir enerji tüketimi ile çok düşük bir sahip olma maliyetine sahiptir. SLR 8000, tüm MOTOTRBO özellik grubunu destekler ve tüm MOTOTRBO sistem mimarileri ile uyumludur. IP arayüzü, doğrudan sisteminizde uygulamalar ve konsollar oluşturmanıza izin verir.

Toplam Esneklik

SLR 8000, operasyonlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Dahili bir ön seçici amplifikatör ve anten röle modülü için gerçek tek kutudan kurulum olanağı sağlayan seçenekler vardır. Ton kontrol özelliklerine, dört telli ses ve ilave harici girişlere ihtiyacınız varsa, dahili bir telli kart seçebilirsiniz