Ürün Detayı

SLR1000

Ürün Kodu: SLR1000

MOTOTRBO SLR1000 DMR RÖLE

Ekibinizin bağlı kalmasını sağlamak, kesintisiz telsiz kapsama alanı gerektirir. SLR 1000 tekrarlayıcıyı kullanarak, ağınızın aralığını ölü bölgeler veya uzaktaki yerler üzerinden kolayca genişletebilirsiniz, böylece herkes kapsama alanında olur. SLR 1000'i içeride veya dışarıda kullanın - Toz ve suya koruma sağlamada IP65 sınıfındadır. Kompakt boyutu daha fazla yükleme seçeneği sunar. Ve düşük güç tüketimi, fansız tasarımı daha az alan ve enerji kullanır.

 

Özellikler

Çevreniz İçin Korumalı
Kapsama alanınızı sizin için en iyi şekilde geliştirin. Fansız tasarım ile birlikte su ve toz koruması için bir IP65 sınıfı ile içeride veya dışarıda endişelenmeden kullanabilirsiniz.

 

Maliyet Etkin Kapsama Alanı
Kapsama alanınızı artırmak, maliyetinizi artırmak anlamına gelmesi gerekmez. SLR 1000, enerji ve potansiyel kurulum maliyetlerini düşüren düşük güç tüketimli, fansız ve yerden tasarruf sağlayan bir tasarıma sahiptir.

 

Daha Fazla Yerde Kullanım
SLR 1000'i duvarlara ya da direklere kolayca monte edebilir ve kapsama alanını iyileştirmek için ek konumlardan yararlanabilirsiniz. Ve kompakt, fansız tasarımı daha fazla kullanım seçeneği ile daha az HVAC planlama sorunu anlamına gelir.

 

Sizinle Büyür
SLR 1000, ses ve verileri destekleyen hem geleneksel hem de trank sistemleriyle çalışır, bu nedenle ağınızı genişletirken kullanmaya devam edebilirsiniz. Geleneksel sistemlerde SLR 1000'i, Genişletilmiş Aralık Doğrudan Modu ile birlikte kullanın ve ek frekanslar satın almadan kapsama alanınızı genişletin.