Ürün Detayı

DM1400

Ürün Kodu: DM1400

MOTOTRBO DM1400

DMR ARAÇ TELSİZİ

İster kargo teslim ediyor, kamyon sevk ediyor isterse otobüs ya da tramvay kullanıyor olsunlar çalışanlarınız ile bağlantıda kalın. MOTOTRBO™ DM1400 mobil telsiz, ekibinizi maksimum verimlilik ve güvenlik için iletişim kurabilmeleri, koordine olabilmeleri ve iş birliği yapabilmeleri için iletişim halinde tutmanın güvenilir, uygun maliyetli bir çözümüdür. DM1400, gündelik sürücüler için tasarlanmıştır, bu sayede dikkat dağıtmadan bağlantı kurabilirsiniz.

Bu analog / dijital mobil telsiz, üstün ses kalitesinden daha geniş kapsama alanına kadar en son teknolojinin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca, kritik iletişimi önceliklendirmek için İletim Kesme (yalnızca kod çözme) gibi gelişmiş MOTOTRBO™ iş açısından gerekli özelliklerle de uyumludur.

DM1400'ün sadece analog modeli, sizin için en uygun zamanda basit bir yazılım paketi ile dijitale geçmenizi sağlar. DM1400'ün kullanımı kolaydır ve operasyonunuzun maksimum verimliliği için net bir iletişim sağlar. Motorola ayrıca alfa-sayısal ekranlı MOTOTRBO™ DM1600 Mobil Telsizi sunar.

 

 

Özellikler

Sayısal Ekran- Kanal numarasının net ve basit bir şekilde gösterir.

Analog / Dijital- Daha iyi ses kalitesi, daha iyi menzil ve daha iyi pil ömrü de dahil olmak üzere dijitalin tüm avantajlarından yararlanın, aynı zaman mevcut radyo filosuyla uyumluluğu da koruyun. Analog ve dijital özellik sayesinde kendi hızınızda en yeni teknolojiye geçme özgürlüğüne sahipsiniz.

 

Sadece Analog- Analog özelliğini şimdi satın alın ve hazır olduğunuzda dijital özelliğe geçin. Tek ihtiyacınız olan basit bir yazılım güncellemesi.

 

İletim Kesme Özelliği (yalnızca şifre çözme)- Denetleyicinin DM1400 konuşmasını kritik iletişimi tam olarak ihtiyaç olduğunda ve ihtiyaç olduğu yerde sağlayacak şekilde kesmesini sağlar.

 

Telsiz Yönetim Yazılım Paketi ile Uyumlu- Telsiz Yönetimi aracıyla telsizlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde programlayın. Telsizler, standart hale getirilmiş bir şablonda gruplar halinde programlanabilir ve bu, hatasız sonuçlar ve optimize edilmiş performans sağlar.

 

Çift Kapasiteli Doğrudan Mod- Tekrarlayıcıya ihtiyaç duymadan 12.5 kHz kanalınızın kapasitesini iki katına çıkarmak için 2 yuvalı TDMA DMR Standardının gücünden yararlanın.

 

IP54 Sınır Değerli- Toz geçirmez ve sıçramaya karşı dayanıklıdır, bu nedenle zorlu ortamlarda güvenle çalışabilirsiniz.

 

Performans Özellikleri

Güç çıkışı

1-25W, 25-45W (VHF);

1-25W, 25-40W (UHF)

Frekans aralığı

VHF (136-174 MHz);

UHF (403-470 MHz)

 

Fiziksel Özellikler

Boyutlar Y x G x D : 44 x 169 x 134 mm

Ağırlık : 1,3 kg

Dahili hoparlör: Evet

 

Telsiz Özellikleri

Kanallar : 16

Kanal aralığı :  12.5, 20, 25

İletim kesme : Evet

Sesli duyuru : Evet

 

Teknoloji

Dijital teknoloji : Evet